BEREA JONGERENWERK

Voor vragen over het jongerenwerk kan je contact opnemen met één van de coördinatoren van het jongerenwerk. Ook is het mogelijk om contact op te nemen met een teamleider van het onderdeel waar je een vraag over wil stellen.

COÖRDINATOREN

Jongerenwerker: 
Joël Treuren
06-53936092
joel@berea-jongerenwerk.nl

Coördinator clans:
Rolinka Everaars
06-46270583
rolinka@berea-jongerenwerk.nl

Coördinator Not alone:
Judith Langeveld
06-38363907
judith@berea-jongerenwerk.nl

Coördinator Deeper:
Vacature. Interesse? Check dit!

Coördinator WOPPER:
Simon Blom
06-25047748
simon@berea-jongerenwerk.nl

DEEPER

Teamleider Deeper Alpha: 
Rita Kampen
06-20116941
rita.kampentadema@gmail.com

Teamleider Deeper Bravo:
Simon Blom
06-25047748

simon@berea-jongerenwerk.nl

Teamleider Deeper Charly:
Joël Treuren
06-53936092
joel@berea-jongerenwerk.nl

Teamleiders United:
Sander en Marjoleine van Eersel
055-3120175
united@berea-jongerenwerk.nl

WOPPER

Teamleider WOPPER Workshops:
Vacature. Interesse? Check dit!

Teamleider WOPPER Ontspanning:
Maarten en Annemarie van Geerenstein
06-53936092 (Joël)
ontspanning@berea-jongerenwerk.nl

Teamleider WOPPER Praise:
Anne van Luit
06-41308327
anne@vanluit.org

Teamleider WOPPER Band:
Jaco van der Vlag
06-11039560
jaco_vandevlag@hotmail.com

ZOMERKAMPEN

Teamleiders BYA:
Maarten en Annemarie van Geerenstein
info@bya.nl

Teamleider BYX: 
Joël Treuren
06-53936092
byx@berea-jongerenwerk.nl

NEEM CONTACT OP

BEREA APELDOORN

Het jongerenwerk van Berea is deel van de twee Berea gemeenten in Apeldoorn, Berea de Maten en Berea Noord.

www.berea-dematen.nl
www.berea-noord.nl